4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka przetestowanych sposobów na to, aby bardziej Ci się chciało i aby twoja i kochanki satysfakcja ze stosunku była dużo większa.

Oto kilka prostych wskazówek, żeby w twojej sypialni zrobiło się naprawdę przyjemnie!
1. Dotykaj swoją kobietę
Jeżeli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twój organizm zacznie wyzwalać hormony, które przysporzą się do wzmocnienia waszej więzi. Amerykańskie badania wykazały, że kontakt cielesny aktywizuje wytwarzanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zbliża pary ze sobą. Skutek jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wyjdź na słońce

Godzina spędzona na słońcu może podwyższyć ilość testosteronu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o sześćdziesiąt dziewięć procent – do takiej konkluzji doszli naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. W dodatku światło słońca obniża poziom melatoniny, hormonu, który pogarsza płodność oraz popęd seksualny. Solarium też tak działa.
3. Aranżuj romantyczne seanse filmowe

Zgodnie z tym co udowadniają naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może doprowadzić do tego, że mężczyzna stanie się bardziej romantyczny oraz czuły. Stwierdzili oni, że filmy romantyczne podnoszą ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za przyrost libido – aż o dziesięć %. Najtrudniejszym twoim zadaniem będzie odszukanie takiego filmu, przy którym uda ci się nie zasnąć.
4. Kiedy tylko masz ochotę to ziewaj
Ziewanie i erekcje są nadzorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przygotujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym podołasz zadaniom łóżkowym, gdy pojawi się taka potrzeba. Oprócz tego ziewanie powoduje, że czujesz się odprężony, a do twojego członka napływa więcej krwi.

5. Pij ekstrakt z granatu
Codziennie konsumuj szklankę soku z granatu. Badania wykonane na Uniwersytecie Kalifornijskim wykazały, cialis
że owoc ten powiększa przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Prócz tego powoduje, iż całujesz bardziej namiętnie.
6. Otaczaj się wonią wanilii

Woń wanilii skutecznie wzmacnia transport krwi do penisa – tak mówią badacze z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila wydzielanie fal alfa w mózgu, które odprężają i pomagają wyzbyć się zahamowań. Struktura chemiczna wanilii jest podobna do dopaminy – substancji wytwarzanej w mózgu, która aktywuje podniecenie seksualne. Rozumie się samo przez się, że kupowanie lodów waniliowych jest dużo mniej przykre niż zaopatrywanie się w specyfiki na potencję.
7. Odżywiaj się zdrowo
Jeżeli mężczyzna konsumuje zbyt mało cynku, jego organizm wytwarza mniej testosteronu. Toteż warto włączyć do menu dużo potraw mięsnych, orzechów, nabiału i pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij także o witaminie C, która powiększa poziom oksytocyny w ciele oraz wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Przestań być palaczem

Nikotyna znajdująca się w wyrobach tytoniowych może spowodować zwężenie naczyń krwionośnych, hamując transport krwi do penisa. Pewne badanie dowiodło, że już dwa papierosy mogą sprawić, że erekcje staną się bardziej miękkie. Nie zapominajmy także o innych ujemnych atrybutach palenia, takich jak nieświeży oddech, szare zęby oraz zmarszczenia skóry.
wiecej na naszej stronie kamagra tanio