indeks1

Dlaczego ci się nie chce kochać?

Choroba

Poważne schorzenie, takie jak np. cukrzyca typu II, może między innymi obniżać poziom testosteronu u mężczyzn, co wiedzie do obniżonego zainteresowania seksem. Niski poziom testosteronu może także owocować osłabieniem mięśni, obniżeniem masy kostnej i zaburzeniami wzwodu. Pozostałe schorzenia, które
kamagra zel mogą powodować niskie libido u mężczyzn, to choroba Parkinsona, niedokrwistość, zaburzenia neurologiczne, przewlekły ból i problemy z sercem. Jeśli borykasz się z którymś z tych przypadków, podpytaj swojego lekarza, jak możesz zapobiegać obniżeniu popędu płciowego.

Leki

Niektóre leki na receptę, takie jak Proscar zalecany w terapii prostaty, mogą także powodować obniżenie poziomu libido, co jest jednym ze skutków ubocznych ich używania. Przed rozpoczęciem zażywania jakichkolwiek leków na receptę, precyzyjnie dowiedz się od lekarza wszystkiego, co wypadałoby wiedzieć o ich działaniu kamagra zel jak również o ich skutkach ubocznych.

Tryb życia

Spora część ludzi myśli, iż niski poziom zainteresowania seksem to problem, który dotyczy starszych mężczyzn. Jednak to kłamstwo. W dzisiejszych czasach wielu młodych mężczyzn w późnych latach 30. i wczesnych 40. zgłasza problemy z niskim libido. Jedną z przyczyn tego stanu rzeczy może być nieprawidłowy styl życia albo szkodliwe nawyki, takie jak palenie tytoniu, nieodpowiednia dieta, brak snu oraz inne podobne czynniki. Pomyśl nad przemianą stylu życia, zerwij z tytoniem, rozpocznij uprawianie sportu oraz zmień żywność na lżejszą, a ochota na seks nie powinna stanowić już problemu.