avatar_99_page

Jeżeli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz regularnie trenować

Przemieszczaj się pieszo i podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeśli zależy ci na twardszej erekcji, musisz regularnie trenować. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego ciała i formy wpłynie zdecydowanie pozytywnie na stan zdrowia twojego penisa. Eksperymenty wykazują, iż faceci, którzy przechodzą codziennie 3 kilometry, mają pięćdziesiąt procent mniej trudności z erekcją w porównaniu tania viagra do mężczyzn, którzy praktykują siedzący tryb życia. Zatykanie się tętnic jest jedną z głównych przyczyn zaniku wzwodu. Tętnice funkcjonują na najlepszym poziomie tylko wtedy, gdy się systematycznie ćwiczy. Nie ma potrzeby od razu wykonywać wszystkich trudnych ćwiczeń członka, aby pomóc mu pozostawać we wzwodzie jak najdłużej. Bardzo proste ćwiczenie, jak spacer w miejsce zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, żeby zainicjować wyraźną różnicę błyskawicznie i w wygodny sposób. Potocznie mówiąc, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

Jak pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to faktycznie możesz mieć erekcję. Bierze się to stąd, ponieważ zarówno ziewanie jak i erekcja są wynikiem działania nietrwałego, jednakże bardzo aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Gdy związek ten zostanie już wyprodukowany w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust albo do penisa. Nigdy nie zauważyłeś małego drżenia tam na dole podczas ziewania? Jest to efekt tego, iż tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i okolic penisa. Pamiętaj więc o częstym ziewaniu i wyzwalaniu więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię wezmą za lesera.

Dobrze się wysypiaj

Po stosunku twój członek jest zwykle zmęczony. Musi zregenerować siły. Z tej przyczyny szalenie ważne jest, żebyś zażył tyle snu, ile tylko możesz. Podczas odpowiedniego snu zdrowy facet zaznaje pięciu-sześciu wzwodów, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej zabawy z partnerką. W ten sposób twój organizm informuje cię, że twój członek jest tania kamagra zdrowy oraz przygotowany do ponownego użycia. Twój penis “ładuje się” w czasie snu. A więc dla twardej oraz zdrowej erekcji, spokojny i długi sen jest bardzo ważny.