Nadwaga, zwłaszcza pośród pań, w żadnym przypadku nie jest czymś wskazanym – przecież niemalże każda kobieta pragnie wyglądać w bardzo atrakcyjny sposób. Byłoby najlepiej, gdyby zakrywanie swojej prawdziwej wagi za pomocą odzieży nie miało w żadnym przypadku miejsca, w końcu lepsza możliwość to wzięcie się wreszcie za siebie, zrzucenie niepotrzebnych kilogramów, ale to chyba coś typowego, że nie za każdym razem jest to możliwe. I dlatego bez dwóch zdań trzeba starać się ubierać tak, aby nie pokazywać tłuszczu na udach, dużych pośladków czy wypukłych bioder.
http://love-love24.com.pl/pol_m_Torebki-141.html
Podstawa to luźne wdzianka, które nie przylegają za bardzo do określonych części ciała. Przeróżne obcisłe bluzki albo spódnice wyglądają bardzo seksownie, lecz tylko i wyłącznie wtedy, kiedy kobieca sylwetka jest bez zarzutu. Naturalnie istnieje sporo kobiet bez żadnych kompleksów, które zwykły ubierać się tak jak pragną, ale w tej chwili trzeba się skupić na takich kobietach, które być może nie mają kompleksów, co najzwyczajniej nie chciałyby wszystkiego odkrywać. Czyli na jakiś okres czasu trzeba schować bardzo głęboko w szafie obcisłe ubrania, ponieważ nie będą już nam do niczego potrzebne w najbliższym czasie.

Wielokolorowe ubrania to również bardzo dobry pomysł. Co jak co, lecz brązowa spódniczka, czarne buty oraz na ten przykład biała bluzka autentycznie nie są dobrą kombinacją, ponieważ najzwyczajniej powodują w każdym przypadku nieciekawy efekt. Tzn. prezentujemy się sporo grubiej niż jest to w rzeczywistości. W przypadku butów nie liczy się kolor, a najzwyczajniej obcas. Czyli należy unikać sandałów, obuwia na niskiej podeszwie – odbierają nam cenne centymetry, to jeszcze znacząco pogrubiają. Sporo bardziej wskazane są http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie-251.html
w naszym przypadku buty z obcasem.