Spośród najpowszechniejszych przyczyn pojawiania się problemów z erekcją moglibyśmy wymienić:

 

1) Zła dieta – jeśli obżeramy się przede wszystkim śmieciowym jedzeniem, tłustym, w naszym menu brak zaś zdrowych owoców, warzyw, ryb, to nie możemy się dziwić, że niestety erekcja nie towarzyszy nam regularnie.

 

2) Brak ruchu, siedzący tryb życia – o ile to w zupełności typowe, że w dzisiejszych
czasach
spędzamy bardzo dużo czasu siedząc, przecież bez pracy ciężko funkcjonować na odpowiednim poziomie, to jednakże nie ma wymówki dla osób, które nie robią niczego po wyjściu z pracy.

 

3) Kłopoty natury zdrowotnejgdy człowiek choruje na schorzenia serca, nadciśnienie
tętnicze
, cukrzycę, to automatycznie także z jego libido nie wszystko jest OK.

 

4) Znużenie – o ile początkowo jesteśmy zapewne zafascynowani własną partnerką, tym jak wygląda, to później może dojść rutyna. A jak każdy wie, rutyna to nic dobrego. W tym celu warto pogadać ze swoją kobietą, zapytać czy mogłaby trochę bardziej urozmaicić pożycie łóżkowe. Godne zainteresowaniapowabne ubrania, być może jakieś zabawki erotyczne, produkcje XXX albo przebieranie się. Opcji, dzięki którym nasze pożycie erotyczne będzie lepsze jest dużo.

 

5) Zbyt duży stres, problemy zawodowebardzo stresujące sytuacje są stałym elementem życiowym, lecz przecież nie jest powiedziane, że powinniśmy zareagować na nie nadmiernym zdenerwowaniem. Zdecydowanie można tak kierować swoim żywotem, aby przenigdy nie dochodziło do takiej sytuacji, w której to stres zniszczy nam zarówno dzień, jak i równie dobrze noc.


tekst dostepny na
stronie-


erekcja

kamagra zel