Untoxin to suplement diety w ról kapsułek. Produkt ten dedykowany jest do wykorzystywania w okresach oczyszczania i detoksykacji organizmu ze złych substancji, których nagromadzenie że żyć skutkiem stosowania nieodpowiedniej diety oraz sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek oraz wątroby. Miesza się wtedy na własne przyspieszenie tempa przemiany materii. W skutku przyjmowanie kapsułek może sprzyjać redukcji wagi ciała. 

Ponadto składniki takie jak ekstrakt z korzenia Maca, wyciąg z korzenia lukrecji dobrej i olejek z korzenia żeń-szenia syberyjskiego wchodzą na obniżenie poziomu złego cholesterolu we naturze, co przesuwa się na skuteczniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; wyciąg z korzenia Maca; ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej; ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; wyciąg z produktów żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie kapsułki. Kapsułki należy wyrywać w trakcie lub po posiłku, popijając niezliczoną zawartością wody. 

Pierwsze wyniki stosowania preparatu Untoxin można stwierdzić już po siedmiu dniach z rozpoczęcia jego stosowania. 

Należy dbać o tym, by nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do zażywania preparatu Untoxin jest nadwrażliwość na jakiś jego element.

Suplementy diety winnym stanowić przestrzegane w temperaturze domowej w twórz naturalny dla maleńkich dzieci. Chronić przed promieniowaniem i robieniem wilgoci. Produkt przeznaczony jest dla pań odpowiedzialnych. Suplement diety nie że być używany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin

Derminax tanio

Follixin promocja