Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło a Twoja partnerka nie istniała w całości zaspokojona? Kobiety potrzebują dużo czasu, by poczuć całkowitą zabawę z seksu oraz uczuć orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk co wiesz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja partnerka starała Ciż się powiedzieć, że aktualne nie problem, to jeden wiesz, iż nie udało Ci się jej w pełni zaspokoić. Jeżeli przynosi Ci się to częściej, ona prawdopodobnie w skutku stracić cierpliwość.

Długi seks umieszcza się być wynikiem do doskonałego związku. Twoja partnerka może opowiedzieć o Tobie i Twoich „łóżkowych wyczynach” swoim znajomym, jeżeli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej oczekiwaniom.

Na szczęście jest możliwość, który dokładnie rokuje. Niewykluczone, że ze naszą znajomą w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem czy niepełnym wzwodem mogą pójść do sprawy.

Formuła Climax Control może zrobić, iż będziesz w okresie dłużej uprawiać sex niż przed przystąpieniem terapii. Ten drugi czas ma szansę zdziałać cuda – Twoja partnerka zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie związku to szybko teraz nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz tworzył szansę kontynuowania zabawy (gdy zatem Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć władzę nad wytryskiem. Możesz nim prowadzić. Obecnie nie będziesz musiał zwalniać tempa, żeby zatrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł wykonywać seks tak długo jak marzy o tym Twoja żona.

Climax-Control

derminax

femmax