Łysienie stanowi problemem wielu mężczyzn, nie wyłącznie w dawniejszym wieku. Czasami wywiad z siłą włosów pojawia się i u kobiet oraz nigdy nie są to jedyne przypadki. Follixin jest suplementem diety przeznaczonym przede każdym dla klientów, jednak nie posiada żadnych przeciwwskazań mówiących, iż nie mogą spośród niego posiadać także panie. Jego skład został tak dobrany, że chodzi na układ holistycznie poprzez zmienianie sposobu zachodzenia kilku procesów, co łącznie dokonuje się nie jedynie na samą ochronę przed wypadaniem włosów, lecz też bardzo poprawia kondycja włosów. 

Przyczyny wypadania włosów zwalczane przez Follixin

Najważniejszą przyczyną wypadania włosów jest wiek. Z biegiem lat procesy metaboliczne powstające w postaci głowy robią się coraz mniej funkcjonalne, przez co organizm nie radzi sobie z zdrowym odżywianiem cebulek włosowych. Naturalną konsekwencja takiego stanu prace jest początkowo obniżanie się włosów, utrata przez nie połysku i łamliwość, co w małym czasie zmienia się po nisku w wypadanie włosów. Proces z okresem tworzy i w pomieszczenie traconych włosów nowe włosy powstają w znacząco niższym rozmiarze. Owłosienie głowy staje się najpierw rzadkie, potem niepełne, oraz na tyle jesteśmy bez włosów natomiast nie posiada już powrotu do poziomu przed początkiem łysienia. 

Follixin oparty stanowi o właściwe ekstrakty roślinne oraz system witamin, wpływających dobrze na włosy.

BioactiveHairRegrowth Blend; sok ze skrzypu polnego (Equisetum arvense) 19% związków krzemowych; ekstrakt z pokrzywy (Urtica dioica); hydrolizowany kolagen; l-cysteina; kwas askorbinowy( witamina C); cynk; witamina E; niacyna; kwas pantotenowy; witamina B6; witamina B2; witamina B1miedź; kwas foliowy; biotyna; witamina B12

Jak większość suplementów diety, Follixin należy przyjmować bezpośrednio przed posiłkiem, i tak w jego trakcie. Spożycie wielkiej sumy płynów już po połknięciu tabletki jest niezmiernie pomocne.

W tradycyjnej kuracji należy stosować dwie tabletki dziennie przy różnorodnych posiłkach. Najlepiej po pewnej przy kolacji i przy śniadaniu. Pierwsze efekty terapii można zauważyć po jakiś 3 tygodniach z przyjęcia pierwszej pigułki. Przyjmowanie większych dawek specyfiku nie stanowi w mieszkanie powiększyć aktywności suplementu.

flexin 500

GojiBerry500

Flexin 500