Suplement TriApidix300 dany stanowi dla osób odchudzających się, które wymagają pozbyć się zbytecznych kilogramów oraz utrzymywać wagę.

TriApidix30 metabolizm i sprawia, że organizm szybciej spala zalegający tłuszcz. TriApidix300 pomaga ponadto w oczyszczaniu organizmu.

Skład:

Substancjami aktywnymi suplementu TriApidix300 są: cellular thermosculpt (C.T.B.) blend: tyrozyna, ekstrakt z zielonej herbaty 55% EGCG, ekstrakt z trudnej pomarańczy 4:1 oraz thermogenic energy activator(T.E.A.) complex: kofeina bezwodna, wyciąg z guarany 22%, wyciąg z czarnego pieprzu – piperyna 95%.

Pozostałe składniki wprowadzone w artykule to celluloza mikrokrystaliczna E460, sole magnezowe kwasów tłuszczowych E470B, krzemionka koloidalna E551.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie TriApidix300 powinno wykonywać się tak, jak poradził lekarz lub razem z wiedzami widocznymi na reklamie.

Zalecana porcja preparatu TriApidix300 do jedzenia w procesie dnia to dwie tabletki – rano a wieczorem 30 minut przed posiłkiem bądź treningiem. 

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem suplementu należy nauczyć się z myślą ulotki daną do opakowania bądź skonsultować się z specjalistą czy farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergia na jakiś składnik produktu. Preparatu TriApidix300 nie należy wprowadzać w terminie chce oraz podczas karmienia piersią. TriApidix300 należy przechowywać w środowisku niedostępnym dla niemowląt. Przed przyjęciem należy przetestować datę siły na opakowaniu. Nie chodzi przekraczać zapraszanej do użytkowania w ruchu dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie potrafią stanowić wdrażane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Triapidix-300

ultra slim