Untoxin to suplement diety w postaci tabletek. Materiał ten dany jest do dawania w stanach prania i detoksykacji organizmu ze niebezpiecznych substancji, których nagromadzenie może istnieć efektem używania nieodpowiedniej diety i sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek i wątroby. Przekłada się zatem na właściwe przyspieszenie tempa przemiany materii. W skutku przyjmowanie tabletek może sprzyjać redukcji masy ciała. 

Dodatkowo składniki takie jak sok z korzenia Maca, ekstrakt z korzenia lukrecji miękkiej oraz wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego wchodzą na ograniczenie poziomu złego cholesterolu we krwi, co tłumaczy się na skuteczniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Skład:

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; wyciąg z korzenia Maca; sok z korzenia lukrecji gładkiej; wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; ekstrakt z wyników żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane spożycie:

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie tabletki. Pigułki należy wyrywać w trakcie czy po posiłku, popijając niezliczoną ilością wody. 

Pierwsze wyniki zażywania preparatu Untoxin można zauważyć zaraz po siedmiu dniach z zaczęcia jego brania. 

Należy wspominać o tym, by nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem do stosowania preparatu Untoxin jest alergię na każdy jego składnik.

Suplementy diety powinny być składane w temperaturze domowej w twórz ważny dla malutkich dzieci. Chronić przed światłem i wykonywaniem wilgoci. Środek dany jest dla pań dorosłych. Suplement diety nie może stanowić wykorzystywany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin

AcaiBerry Extreme

African-Mango