Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to że najpopularniejszy kłopot, z jakim często konfrontują się dzisiaj nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Podstawą potrafi być nieodpowiednia dieta i niskie nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w niniejszym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w samym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz efektywność olejku, który podnosi ich widok i formę. Dzięki właściwie dobranemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co istotne, świetnie kształtują się zarówno dla pań, jak zarówno dla mężczyzn, zatrzymując się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, że każdy olejek oraz wyciąg całości zupełnie inną rolę, wpływając na następujący element włosa:

– biorąc go do wzrostu,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając oraz pobudzając naruszone cebulki.

Zasilają w ostatnim zamknięte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii i argininę. To tylko te składniki przesądzają o sprawnym funkcjonowaniu specyfiku również biorą wysokie stanowisko w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wydawaniu, oraz co za czym idzie, chociażby do 60% redukując ryzyko łysienia!

Vivese Senso

Vivese Senso-Duo Oil 2