EXTREME POWERPACK TO:
maksymalny efekt treningów
najdoskonalsza jakość środków
przypływ siły oraz energie
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
wszechstronny plan treningowy + dieta

STWÓRZ SWOJĄ FIGURĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura stanowi w wpływie ręki! Somatodrol zwiększy Twoją energię oraz masę mięśniową. Więc dużo funkcjonalny i mocny środek dostępny dla wszystkiego, kto potrzebuje zrobić rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która pozwoli Ci wykuć mięśnie jak stal. Miej najdoskonalsze rezultaty ruchów i poczuj różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie był na ochron Twojego testosteronu. Nazywa to same korzyści. Dostrzeż jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie wielkości i wielkości jeszcze wcale nie istniałoby właściwie łatwe i mocne. Będziesz tworzył gwarancja, że testosteron nie zamieni się już przenigdy w estrogen. Stosowanie Cerberusa łącznie z preparatem Somatodrol doprowadzi Cię do maksymalnego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do zrealizowania Kimery. Spośród nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą zmianę i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające efekty wysiłków i wzmacniające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na żywotność oraz wejdź na następujący poziom ćwiczeń. Kimera toż potężniejsza siła i ogień na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN I MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Przetestuj zestaw witamin i minerałów, wykonany specjalnie po to, aby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i dokonaj to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend oraz ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną dodatnio na produkty treningów. Zwiększ efektywność fizyczną nawet o 30%. Szybciej budź się po każdej morderczej walce natomiast lub zdolny do innego boju!

POSTĘPUJ RAZEM Z ZAŁOŻENIAMI!

Doskonale znasz, że same dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to ponad dokonany przez Jacka Ratusznika zestaw szkoleń i zbilansowana dieta. Wszystko określone w najdrobniejszym szczególe. Nie będziesz był żadnych wątpliwości jak dawać suplementy, co spożywać oraz jak uczyć, aby polepszyć budowę i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie ćwiczeń i powtórzenia zgodnie z założeniami:

dwa dni treningu
sam dzień regeneracji

Rezultaty będą odpowiedzialne już za trzy miesiące!

Iridium

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )