Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i zamyka produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus i najdelikatniejsze aktywne pierwiastki stosują Ci gwarancję, że Twój testosteron, na który tak ciężko pracowałeś, nie zamieni się w estrogen.

SKUTECZNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i zwiększ wyniki swoich treningów. Cerberus pozwoli Ci wykuć mięśnie ze stali oraz wspaniale je wyrzeźbić. Zwiększenie góry i wartości jeszcze wcale nie było naprawdę łatwe oraz intensywne.
Cerberus

Jeżeli pragniesz wyzwolić w sobie bestię, musisz podnieść poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że stoi enzym, aromataza, który idzie na konwersję androgenów (w współczesnym testosteronu) w hormony żeńskie, mianowicie estrogeny. Enzym tenże jest zatem Twoim wrogiem. Cerberus jest skutecznym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Sprawdzisz gdy Twoje mięśnie pracują bardziej efektywnie. Sprawdzisz jak obraca się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia efekty kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu wzrostu we natury
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus zawiera unikalną zastrzeżoną mieszankę składników EstroBlock, która hamuje produkcję estrogenu i kontroluje poziom testosteronu na wielkim stopniu. To wszystko bez skutków ubocznych. Dla maksymalnego efektu stosuj wspólnie z środkiem Somatodrol.

Jacek Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jako młody chłopak pracowałeś w skórę nożną. Kontuzja spowodowała, że natrafiłem na siłownię. Okazało się, że jest smykałki do robienia mojej sylwetki. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata ciężkiej pracy nad swoim mięsem i doborem zdrowej diety nauczyły go jako dobrze pamiętać o siebie. Tę naukę wyraża naszym podopiecznym.

Cerber to potężny mityczny trzygłowy pies.
Cerberus żeby Somatodrol dopomoże Ci odbić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Sprawdź!

Iridium Labs new

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )